Ярмарок вакансій Карєрний лабіринт зібрав сотні студентів16 Травня 2024р.

14 травня 2024 року в КНЕУ відбувся масштабний Ярмарок вакансій «Кар’єрний лабіринт», який організував відділ сприяння працевлаштуванню «Перспектива». Досвід проведення попередніх років показав ефективність такого заходу, тим більше, що цієї травневої весни студенти мали унікальну можливість поспілкуватися наживо з роботодавцями провідних організацій.

В ярмарку взяли участь 30 різнопрофільних компаній, а саме: EY, PwC, Делойт, dentsu, Mazars, Kreston Ukraine, AC Crowe Ukraine, Юридична фірма України Sayenko Kharenko, CaseWare Ukraine, EBS, BAT, Crowe Erfolg Ukraine, ВООЗ, lifecell, Метінвест, Банк ПУМБ, Kernel, Futurra Group,  Baker Tilly, YASNO,  Stafferty, Ощадбанк, BDO, ПриватБанк, УКРЕКСІМБАНК, компанія IDS Ukraine, Київська митниця Державної митної служби України, GrandThornton Ukraine, мережа Сільпо, Українська монолітно-будівельна компанія.

Представники компаній розмістили стенди в коридорах та конференц-залі Університету, де усі охочі знайти роботу чи поєднати її з навчанням, могли отримати необхідну інформацію.
Студенти заповнювали анкети, проходили міні-тестування, визначали свої сильні та слабкі сторони для розуміння того, які компетенції краще розвивати. На думку роботодавців, головним є бажання розвиватися, бути гнучким та креативним, орієнтуватися на запити клієнтів та знати іноземні мови. Окрім знання англійської бажано вивчати й інші – німецьку, іспанську, китайську, що затребувані на світовому ринку.

Окрім анкетування, роботодавці радили, на що треба звернути увагу у резюме, щоб зацікавити рекрутерів. До слова, своєрідний тренінг напередодні провела начальниця відділу «Перспектива» Оксана Чуб, запрошуючи всіх бажаючих взяти участь у конкурсі резюме. На ярмарку оголосили імена трьох переможців та подарували пам’ятні призи. Ними стали: Олександр Богатиренко, Марія Лахтадир, Карина Зозуліна. Переможців привітав особисто ректор Університету Дмитро Лук’яненко і побажав їм знайти таку роботу, яка буде приносити окрім фінансів і задоволення.

В рамках активностей цього дня наші студенти також мали можливість долучитися до бізнес-гри «Kernel Inside», що була організована нашими учасниками компанією KERNEL.

Дякуємо організаторам та учасникам Ярмарку вакансій за корисний захід, що формує у студентів кар’єрні траєкторії та допомагає знаходити бажану роботу, місце для практики або літнього підробітку. Особливо було приємно зустрітись з давніми партнерами та випускниками університету, які вже стали роботодавцями для нинішніх студентів.

Фотогалерея заходу за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/16bIfRe4MLYUHMb_3knnx-uMx2yqQo6Qj?usp=sharing

Размещение папки