Юлія Чалюк стала Лауреатом конкурсу «Молодий вчений року»22 Травня 2023р.

20 травня 2023 року в Будинку вченого НАН України відбулася урочиста церемонія нагородження Лауреатів щорічного всеукраїнського конкурсу Ради молодих учених при Міністерстві освіти та науки України «Молодий вчений року» за підсумками діяльності у 2022 році.

Вдруге к.е.н, доцент, докторант кафедри економічної теорії Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Чалюк Юлія Олексіївна стала Лауреатом конкурсу «Молодий вчений року» у номінації 69 «Міжнародні відносини».

Святковий захід пройшов у дружній та невимушеній атмосфері. Протягом заходу лунали привітання від почесних гостей, видатних науковців та громадських діячів України. Усі гості отримали подарунки та приємні емоції, а Лауреати «науковий Оскар» та визнання своєї наукової діяльності.

Символічним є обʼєднання та відзначення кращих з кращих молодих науковців України в День науки. Це свято людей, які вірять у силу наукової думки та орієнтовані на відкриття нового.

Пам’ятаймо, що лише в згуртованості та в прагненні розвивати нашу державу ми здобудемо бажане нами вільне та процвітаюче майбутнє!!!

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗСУ!!!

Лист нагороди: