Загинув випускник КНЕУ Сергій Третяк25 Жовтня 2023р.

22 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання загинув наш випускник та співробітник КНЕУ Сергій Третяк.
Сергій народився 24 лютого 1993 року, а рівно через 29 років у день свого народження 24 лютого 2022 без вагань став на захист нашої країни у складі перших загонів тероборони, які захищали Київ.
Свого часу він закінчив коледж КНЕУ, а потім і наш Університет за програмою  Економічна Кібернетика, працював співробітником відділу технічного забезпечення навчального процесу, мав багато планів і задумів, яким завадила страшна війна...
Сергій бував у найгарячіших точках, влітку був нагороджений почесною відзнакою "Золотий хрест", яку прийняв з рук Валерія Залужного. Він до останнього подиху гідно виконував свій військовий обов’язок, боровся з ворогом, був вірним товаришем й вірив у Перемогу України!

Родина КНЕУ висловлює глибокі співчуття матері Героя, нашій колезі, Світлані Третяк з приводу непоправної втрати сина.
Вічна пам'ять і шана Сергію!
Герої не вмирають!