Зустріч з Андрієм Садовим у КНЕУ імені Вадима Гетьмана23 Травня 2014р.

Досить часто студентам Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана випадає нагода поспілкуватися з цікавими та успішними людьми. І зустріч, яка відбулася у Центрі культури і мистецтв університету, не стала виключенням. Адже КНЕУ відвідав мер міста Львова Андрій Садовий.

Спілкування відбувалося у невимушеній атмосфері. Обговорення стосувалося місцевого самоврядування в Україні та тих змін, які вкрай важливо зробити в питанні розширення повноважень на містах. Суттєву увагу було приділено генеральному плану міста та стратегії його розвитку, а також проблемам громадського транспорту.

Запитання, які ставили гостю, теж стосувалися міського самоврядування та розвитку міста Києва. Так, Андрія Івановича запитали, чи може одна людини бути мером міста та головою адміністрації. На його думку, ці посади не треба розділяти, це має бути одна людина. Що стосується шляхів розвитку Києва, то всі галузі мають бути активно присутні.

Учасники заходу дійшли згоди, що дуже корисним для розвитку будь-якого міста є вивчення практики інших міст. Традиційно, всі присутні зробили колективне фото на згадку. Але спілкування на цьому не закінчилося, і жодне питання до гостя не залишилося без відповіді.