Зустріч з президентом Української асоціації фінансових аналітиків Андрієм Беспятовим10 Вересня 2012р.

5 вересня у Київському  національному економічному університеті відбулась зустріч з президентом Української спілки фінансових аналітиків (CFA Society Ukraine), головою аналітичного департаменту Dragon Capital Андрієм Беспятовим, Ph.D., CFA.

Андрій Беспятов закінчив спільну програму Донецького національного технічного університету та голландського HogeschoolvanUtrecht, а також річну бакалаврську програму в Університеті штату Арізона (США). У 2004 році здобув ступінь сертифікованого фінансового аналітика (CFA), а на початку 2005 року захистив дисертацію та отримав учений ступінь кандидата економічних наук в Інституті світової економіки та міжнародних відносин НАН України. Починаючи з 2005 року, А.Беспятов обіймає посаду голови аналітичного департаменту  найбільшого інвестиційного банку DragonCapital, має досвід роботи в хімічній, нафтогазовій, машинобудівній, добувній галузях.

Під час зустрічі А.Беспятов ознайомив студентів з різноманітними нюансами кар’єрного зросту в інвестиційній та консалтинговій сфері,  а також з діяльністю CFASocietyUkraine. Найповажніший фінансовий аналітик України відповів на безліч цікавих запитань та запросив усіх охочих приєднатися до студентського проекту CFASocietyUkraine-CFAInstituteResearchChallenge. Будь-який студент КНЕУ може стати членом команди, яка буде представляти університет на престижних міжнародних змаганнях.

Зустріч з Андрієм Беспятовим пройшла у дружній та невимушеній атмосфері.