Відбулась зустріч міністра економічного розвитку і торгівлі України Павла Михайловича Шеремети зі студентами КНЕУ28 Березня 2014р.

28 березня 2014 року за сприяння Студентської академічної ради відбулась зустріч міністра економічного розвитку і торгівлі України Павла Михайловича Шеремети зі студентами Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

На початку зустрічі Павло Михайлович звернувся до студентів з питанням: чи знають вони, хто такий Ян Кум і яким чином ця людина досягла великого успіху. Саме про такий успіх і мають мріяти наші студенти, навчаючись в університеті. Міністр намагався донести до студентів, що досягнення успіху можливе за наявності певних стратегічних складових: обов’язково – бажання, команди, бачення і відчуття того, що необхідно зробити.

Стосовно нашої країни, то міністр не сумнівається, що Україна розквітне. Так, нам заважають такі речі, як корупція, але для розвитку економіки необхідно створити певну ауру, настрій, шукати глобальні ідеї, і головне – це правильно використовувати людський капітал, який є однією з рушійних сил економічного розвитку.