Звернення до колег зі Сходу та Криму04 Березня 2014р.

Ми, студенти та аспіранти «Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана» звертаємось до вас, шановні колеги Сходу та Криму, в цей складний для історії нашої країни час. За багато років плідної співпраці ми з вами йшли пліч-о-пліч у вирішенні спільних справ на користь економіки України. Сьогодні ми не залишаємось осторонь тих подій, які розвиваються в нашій суверенній державі.

В Україні з’явився шанс реальних змін на краще, не тільки для українського політикуму, а й для нас звичайних студентів та молодих науковців. Шанс стати демократичними, сміливо висловлювати свою точку зору та безперешкодно розбудовувати громадянське суспільство на демократичних засадах, які загальноприйнятті в усьому світі. За нас це не зробить ніхто, ні Російська Федерація, ні інші країни, адже цивілізація не насаджується зброєю та насильством.

Як студенти та аспіранти розуміємо, що прогресивний розвиток суспільства є результатом роботи всіх громадян, їх активної життєвої позиції. Ми повинні разом докласти максимум зусиль для забезпечення стабільності та процвітання нашої держави.

Ми – єдиний народ, хочемо жити у взаєморозумінні, мирі та справедливості. Українці, до якого б етносу вони не належали, є вони жителями Криму чи Львова, мають право на свободу пересування і гарантії безпеки з боку держави.

Просимо Вас як інтелектуальну еліту України долучитися до інформаційно-просвітницької діяльності у вирішенні спірних питань серед громадян ваших регіонів! Адже ми з вами, як ніхто інший, володіємо етикою дискусії  та технікою конструктивного діалогу в нелегкий для України час.

В єдності наша сила!
 З повагою студентські самоврядні організації ДВНЗ
«КНЕУ імені Вадима Гетьмана»

Мы, студенты и аспиранты «Киевского национального экономического университета имени Вадима Гетьмана», обращаемся к Вам, уважаемые коллеги Востока и Крыма, в это сложное для истории нашей страны время. За многие годы плодотворного сотрудничества мы с Вами шли бок о бок в решении общих дел в пользу экономики Украины. Сегодня мы не остаемся в стороне от событий, развивающихся в нашем суверенном государстве.

В Украине появился шанс реальных перемен к лучшему, не только для украинского политикума, но и для нас студентов и аспирантов. Шанс стать демократичными, смело высказывать свою точку зрения и беспрепятственно развивать гражданское общество на демократических началах, которые общеприняты во всем мире. Вместо нас  это не сделает никто, ни Россия, ни другие государства, ведь цивилизация не насаждается оружием и насилием.

Мы как никто другой, понимаем, что прогрессивное развитие общества является результатом работы всех граждан, их активной жизненной позиции. Мы должны вместе приложить максимум усилий для обеспечения стабильности и процветания нашего государства.

Мы – единый народ, хотим жить во взаимопонимании, мире и справедливости. Украинцы, к какому бы этносу они ни принадлежали, являются ли они жителями Крыма или Львова, имеют право на свободу передвижения и гарантии безопасности со стороны государства.

Просим вас как интеллектуальную элиту Украины приобщиться к информационно-просветительской деятельности в решении спорных вопросов среди граждан ваших регионов! Ведь мы с вами, как никто другой, обладаем этикой дискуссии и техникой конструктивного диалога в нелегкое для Отечества время.

В единстве наша сила!
С уважением студенческие самоуправляющиеся организации ГВУЗ
«КНЭУ имени Вадима Гетьмана»