Звернення ректора та колективу КНЕУ ім. Вадима Гетьмана03 Березня 2014р.

Колектив Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» категорично не сприймає будь-які форми військового тиску з боку Російської Федерації та звертається до всіх університетів, наукових установ та інститутів громадянського суспільства з пропозицією терміново й масово заявити свою позицію стосовно безпрецедентних для цивілізованого світу подій, що розгортаються на території нашої Держави і консолідуватись для захисту її суверенітету.

За дорученням Колективу університету
Ректор, Герой України, академік
А. Павленко

Коллектив Государственного высшего учебного заведения «Киевский национальный экономический университет имени Вадима Гетьмана» категорически не воспринимает любые формы военного давления со стороны Российской Федерации и обращается ко всем университетам, научным учреждениям и институтам гражданского общества с предложением срочно и массово заявить свою позицию относительно беспрецедентных для цивилизованного мира событий, которые разворачиваются на территории нашего Государства и консолидироваться для защиты его суверенитета.

По поручению Коллектива университета
Ректор, Герой Украины, академик
А. Павленко

The staff of the State higher educational establishment “Kyiv National Economic University named after Vadym Hetman” emphatically rejects any forms of military pressure from Russian Federation and applies to all universities, research institutions and civil society the offer to urgent and massive declaration of their position regarding unequalled cases for the civilized world, that take place in our country and consolidate to protect its sovereignty.

On behalf of the University’s staff,
Academician A.Pavlenko
Rector