Звіт про реалізацію програми імені Фулбрайта по залученню фахівців провідних університетів США до університетів України30 Червня 2011р.

В рамках програми імені Фулбрайта в Україні по залученню фахівців провідних університетів США до університетів України в жовтні-листопаді 2010 року до Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана було запрошено професора міжнародної економіки Бізнес Школи університету Редлендс Джеральда Грошека. Протягом двох місяців він прочитав курс лекцій для студентів та викладачів факультету Міжнародної економіки та менеджменту, присвячених питанням міжнародної монетарної системи, глобальним ринкам капіталу, управлінню транснаціональних корпорацій та наслідкам фінансової кризи. Для професорсько-викладацького складу за сприянням Інституту вищої освіти КНЕУ був організован цикл методологічних семінарів, де розглядались  питання розробки та оцінювання академічних програм, організації учбового процесу, інтеграції викладачів до міжнародного дослідницького середовища.  Студенти та викладачі продемонстрували велику зацікавленість в подібних програмах. Так, більше ніж 450 студентів та 70 викладачів КНЕУ взяли участь у лекціях та семінарах, понад 20 студентів  виступили на заключній науковій конференції.

Поради, надані професором Грошеком під час спілкування з керівництвом університету, професорсько-викладацьким складом та студентами, заклали підґрунтя для подальшої участі викладачів та студентів в міжнародних наукових та освітніх проектах.

В рамках продовження   співпраці,  викладачі та студенти факультету Міжнародної економіки та менеджменту були запрошені Університетом Редлендс, Каліфорнія, для участі у Літньому науковому семінарі «Погляд на Американську економіку, головною метою якого  є  поглиблення наукової співпраці між двома університетами, обмін результатами досліджень в сфері міжнародної економіки, розширення професійних компетенцій викладачів та студентів та сприяння їхньої мобільності.

Викладачі та студенти  КНЕУ висловлюють подяку професору Грошеку за значний особистий внесок у розвиток співпраці в освітній сфері, високий професіоналізм, ерудицію, глибоку обізнаність в проблемах міжнародної економіки та створення атмосфери взаємодовіри та творчості.

Професорсько - викладацький корпус КНЕУ високо цінує надані Програмою імені Фулбрайта в Україні можливості  та сподівається на подальший розвиток співробітництва.

Фотозвіт: