Дмитро Лук'яненко очолив Раду ректорів ЗВО Київського регіону14 Вересня 2024р.

12 вересня 2024 року  ректор КНЕУ взяв участь у засіданні Ради ректорів Київського вузівського центру, що відбулося у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у змішаному форматі. На зустріч прибули понад 60 осіб, серед яких очільники провідних ЗВО країни, а також народні депутати та представники МОН, НАЗЯВО та інші.
В ході зустрічі активно обговорювалися підсумки вступної кампанії 2024 з метою внесення пропозицій до Правил прийому на 2025 рік. Також обговорювалися пропозиції співпраці з НГУ в напрямку патріотичного виховання молоді.

По завершенню порядку денного  відбулося обрання нового керівника Ради ректорів "КВ Центр", ним став Дмитро Лук'яненко, ректор Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Вітаємо Дмитра Григоровича та бажаємо успіхів у роботі Ради ректорів!

Більше інформації на сторінці Ради Ректорів "КВ Центр"