Проміжні результати роботи Комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації13 Вересня 2023р.

10 вересня 2023 року внаслідок нічної атаки ворожих дронів на м. Київ, постраждали інфраструктурні об'єкти нашого Університету.

На щастя, в результаті ворожої атаки постраждалих осіб не виявлено, серед студентів та співробітників звернень за домедичною чи медичною допомогою не зафіксовано.

На засіданні ректорату заслухано короткий звіт представника комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка працювала на об'єктах протягом 10-12 вересня.

Пошкодження виявлено у житлових та нежитлових приміщеннях. Зокрема пошкоджено вікна у житлових кімнатах гуртожитків та місцях загального користування.

Ці пошкодження зафіксовані у встановленому порядку.

Досягнуто домовленостей  про проведення відновлювальних робіт з одним із міжнародних фондів. Тож сподіваємося відновити пошкоджені об'єкти  якомога швидше.

Просимо всіх КНЕУ-вців дбати про свою безпеку і неухильно виконувати Рекомендації щодо дій під час сигналу "Повітряна Тривога".

Дякуємо ЗСУ та силам ППО за те, що тримають небо!🇺🇦