Розвиток переробної промисловості України в контексті експортної конкурентоспроможності - відкрита лекція21 Травня 2024р.

Шановні студенти, аспіранти та викладачі!

Факультет Міжнародної економіки і менеджменту запрошує вас на відкриту лекцію експертів Дмитра Кисилевського та Ігоря Гужви на тему: «Розвиток переробної промисловості України в контексті експортної конкурентоспроможності».
Дмитро Кисилевський - заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку, український політик, ініціатор розробки Плану розвитку переробної промисловості. Спеціалізується на питаннях промислової політики та експорту. Автор законодавчих ініціатив про локалізацію, індустріальні парки, страхування інвестицій від воєнних ризиків, стимули для виробництва електротранспорту, розвитку приватного космосу.
Ігор Гужва - д.е.н., керівник аналітичного центру CMD-Ukraine, радник комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку. Ключові напрями роботи: переробна промисловість та міжнародна торгівля. Співавтор законів України про індустріальні парки, експортно-кредитне агентство, локалізацію в публічних закупівлях, а також інших законодавчих актів у сфері промисловості та міжнародної торгівлі.
Лекція відбудеться 21 травня о 10:00 за посиланням:
Zoom Meeting

Організатори: кафедра міжнародної торгівлі і кафедра міжнародної економіки КНЕУ