Всеукраїнський конкурс студентських робіт «Мальовнича Україна – туристичний край»13 Лютого 2014р.

Шановне студентство і наукова громада України!
Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
за ініціативою Інституту історії українського суспільства ДВНЗ КНЕУ
за підтримки Державного агентства України з туризму та курортів оголошує
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт
«Мальовнича Україна-туристичний край».
Партнерами конкурсу є Національна спілка краєзнавців України і Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні.

Завантажити інформаційний лист

Метою конкурсу є виявлення силами ініціативних студентів в регіонах України пам’яток історії, культури, природи, побуту тощо і їх дослідження в якості перспективних туристичних об’єктів.

Завданнями конкурсу є заохочення інтересу студентської молоді до вивчення свого краю, його історії, культурних особливостей і його популяризації. Крім того, захід  має стимулювати студентів до пошуку шляхів економічного розвитку регіонів України, їх рідного краю, села чи містечка. Конкурс водночас має забезпечити збереження місцевого колориту українських регіонів на фоні глобалізації. Саме розвиток туризму дає можливість поєднати блага глобальної економіки та інформаційних потоків і затишок місцевого колориту!

До участі у конкурсі запрошуються студенти будь-якої спеціальності всіх вищих навчальних закладів. Кожен учасник конкурсу має готувати роботу під науковим керівництвом особи, яка працює у сфері освіти, науки, краєзнавства тощо.

Учасники конкурсу мають подати заявки  на участь у конкурсі з тематикою роботи до 20 листопада 2013 р. Останній строк подання робіт – 30 квітня 2014 р. Протягом травня 2014 р. працюватиме журі і підводитимуться результати конкурсу. За надходження заявки на участь у конкурсі на електронну адресу учасників будуть надсилатися додаткові матеріали –  критерії відбору і оформлення робіт тощо.

Протягом конкурсу кращі матеріали з фотографіями історичних та краєзнавчих пам'яток  будуть висвітлюватися на сторінках мас медія, що працюють у сфері туристичного бізнесу.

Урочисте оголошення результатів конкурсу відбудеться 22 травня 2014 р., в день Святого Христофора-покровителя всіх мандрівників. Усіх учасників конкурсу буде відзначено дипломами. На переможців чекають нагороди.

Заявку слід складати відповідно до запропонованої форми (додається), де всі поля мають бути заповнені. Надсилати заявки слід на електронну адресу: turkonkurs@ukr.net

Довідки щодо організаційної частини конкурсу можна отримати за телефонами:
(050)8861601 Сацький Павло Вікторович

Завантажити інформаційний лист