Наукове товариство та кафедра фінансів імені Віктора Федосова ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» у кооперації з університетами партнерами, та Centre for blended value studies запрошують студентів та дослідник30 Березня 2022р.

Шановні колеги, студенти та молоді дослідники!

Наукове товариство та кафедра фінансів імені Віктора Федосова ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» у кооперації з університетами партнерами, та  Centre for blended value studies запрошують студентів та дослідників взяти участь у роботі щорічної Міжнародної науково-практичної конференції "Фінансові аспекти сталого розвитку: виклики та можливості в умовах глобальних шоків", яка відбудеться  в Zoom 30 березня 2022 року на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (м. Київ).

Робочі мови: англійська та українська.

ДЛЯ УЧАСТІ НЕОБХІДНО НАДІСЛАТИ ДО 20 березня 2022 РОКУ НА АДРЕСУ ОРГКОМІТЕТУ (kafin_konf@ukr.net):

• заявку на участь за google формою
  • файл із тезами доповіді електронною поштою
  • рецензію наукового керівника на доповідь електронною поштою (для студентів та аспірантів).

Участь в конференції БЕЗКОШТОВНА!

За результатами конференції буде сформований електронний збірник наукових праць, який може бути зарахований у збільшення друкованих аркушів наукової роботи

Детальна інформація про науковий захід міститься в прикріпленому файлі