Щорічна МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Сучасні питання економіки та фінансів: глобальні виклики та ТРЕНДИ»18 Жовтня 2022р.

Шановні колеги, студенти та молоді дослідники!

Наукове товариство та кафедра фінансів імені Віктора Федосова ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» у кооперації з університетом міста Бремен, запрошують студентів та дослідників взяти участь у роботі щорічної щорічної МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «Сучасні питання економіки та фінансів: глобальні виклики та ТРЕНДИ», яка відбудеться 10 листопада 2022 року у гібридному форматі в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (онлайн) та Університеті м. Бремен (офлайн).

Робочі мови: англійська та українська.

ДЛЯ УЧАСТІ НЕОБХІДНО НАДІСЛАТИ ДО 1 листопада 2022 РОКУ НА АДРЕСУ ОРГКОМІТЕТУ (kafin_konf@ukr.net):

• заявку на участь за google формою
  • файл із тезами доповіді електронною поштою
  • рецензію наукового керівника на доповідь електронною поштою (для студентів та аспірантів).

Участь в конференції БЕЗКОШТОВНА!

За результатами конференції буде сформований електронний збірник наукових праць, який може бути зарахований у збільшення друкованих аркушів наукової роботи

Детальна інформація про науковий захід міститься в прикріпленому файлі