Архів документів

Шановні колеги!

На ваш розгляд виноситься проект освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії (PhD) зі спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини».

Освітньо-наукова програма є нормативним документом, який регламентує нормативні, компетентністні, кваліфікаційні, організаційні, навчальні та методичні вимоги підготовки здобувачів третього освітньо-наукового рівня у галузі знань 29 «Міжнародні відносини» за спеціальністю 292 «Міжнародні економічні відносини».

Освітньо-наукова програма заснована на компетентністному підході підготовки докторів філософії (PHD) відповідно до вимог«Тимчасовий Стандарт вищої освіти. Третій (освітньо-науковий) рівень вищої освіти. Ступінь «Доктор філософії». Галузь знань: 29 «Міжнародні відносини», спеціальність: 292 «Міжнародні економічні відносини», який затверджено Вченою Радою ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» 30 вересня 2019 р., протокол № 2.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати на електронну пошту viktor.chuzhykov@kneu.edu.ua  або передатвати в к. 213 1 корпусу ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» Проректору з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків   до 24 листопада 2019 р.

Шановні колеги!

На ваш розгляд виноситься проект освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії (PhD) зі спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» набору 2020 року.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати на електронну пошту viktor.chuzhykov@kneu.edu.ua  або передавати в к. 213 1 корпусу ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» Проректору з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків до 20 лютого 2020 р.

• ОНП 292 PHD 2020 на обговорення

Робочі програми 2016