Стійкість українського бізнесу під час повномасштабного вторгнення03 Вересня 2024р.

0З вересня 2024 року о 15:30 Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана запрошує на презентацію результатів масштабного дослідження, виконаного в рамках науково-дослідного проєкту «Переміщений бізнес в контексті ревіталізації регіональних екосистем», та організовує презентацію  на тему: «Стійкість українського бізнесу під час повномасштабного вторгнення».

Учасники:
Владислав Горбов - кандидат соціологічних наук, доцент (КНЕУ ім. Вадима Гетьмана);
Алла Іващенко - докторка економічних наук, доцентка (КНЕУ ім. Вадима Гетьмана);
Марія Теплюк - кандидатка економічних наук, доцентка (КНЕУ ім. Вадима Гетьмана);
Гліб Алексін - кандидат економічних наук, доцент (КНЕУ ім. Вадима Гетьмана);
Владислав Лавренюк - кандидат економічних наук, доцент (КНЕУ ім. Вадима Гетьмана);
Ірина Каленюк - докторка економічних наук, професорка (КНЕУ ім. Вадима Гетьмана);
Андрій Мокряков - старший консультант ТОВ "Про-Консалтінг";
Роман Корнилюк - доктор економічних наук, фінансовий аналітик (YouControl).

Модераторка:
Євгенія Поліщук
 - докторка економічних наук, професорка (КНЕУ ім. Вадима Гетьмана), афілійована дослідниця МІТ Cryproeconomics Lab (США), стипендіатка програми академічних обмінів імені Фулбрайта (2023–2024).

Питання до обговорення:

• Як  виживає й адаптується український бізнес в умовах повномасштабної війни?
  • З якими найбільшими викликами стикається український бізнес? Які потреби залишаються невирішеними?
  • Як український бізнес використовує наявні фінансові інструменти? Чи є можливості для зростання і розвитку  під час війни?
  • Переміщений бізнес під час війни: які регіони та сектори залишаються найактивнішими?
  • Які цифрові технології стали незамінними для українського бізнесу сьогодні? Як вони допомагають залишатися на плаву та  рухатися вперед?

Довідково: Учасники заходу розкажуть про результати опитування  мікро-, малого та середнього бізнесу (понад 600 респондентів), а також про шляхи релокації українського бізнесу (понад 3000 підприємств). Дослідження виконано в рамках науково-дослідного проєкту «Переміщений бізнес в контексті ревіталізації регіональних екосистем» Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Формат заходу – офлайн (Зала 2).