Про методичний семінар для викладачів-кураторів академічних груп першого курсу12 Вересня 2024р.

11.09.2024 р. о 16:00 відбувся методичний семінар для викладачів-кураторів академічних груп першого курсу.

Мета заходу– проінформувати викладачів-кураторів академічних груп про заходи, які відбуватимуться у 2024/2025 навчального року.

Зустріч розпочалася з вітального слова керівника Служби соціальної адаптації та
психологічної допомоги КНЕУ Матвієнко Ю.О. У виступі було акцентовано увагу на:
*якості роботи кураторів;
*завданнях роботи кураторів;
*шляхах підвищення ефективності їх реалізації та організаційні моменти щодо
роботи кураторів.
Також, інформовано про роль Служби соціальної адаптації та психологічної допомоги КНЕУ в діяльності кураторів, про коло питань, які можна вирішити за допомогою фахівців Служби.

У семінарі взяли участь наступні представники структурних підрозділів КНЕУ:
Сільченко М.В. - проректор з науково-педегогічної роботи та цифрової трансформації;
Матвієнко Ю.О. – керівник Служби соціальної адаптації та психологічної допомоги;
Бойчук О.С., Корват Л.В., Ловка О.В. – психологи та фахівці Служби соціальної адаптації та психологічної допомоги;
Яременко М.І. – начальник відділу професійних і суспільних комунікацій;

Чабан В.Г. - начальник відділу з питань цивільної безпеки;
Погоріла Л.М. - заступник директора Наукової бібліотеки КНЕУ імені М. В. Довнар-Запольського;
Ніколаєва Т. М. - директор Музею історії КНЕУ;
Матійчук В.І. - доцент кафедри фізичної підготовки;
Іванчук Х. - голова САР КНЕУ;
Коваленко А. - заступник голови студентського профкому КНЕУ.