- Студентське життя»
- Служба соціальної адаптації та психологічної допомоги»
- Новини»
- Тренінг «Психологічна самодопомога у кризовій ситуації»
Тренінг «Психологічна самодопомога у кризовій ситуації»07 Квітня 2022р.
7 квітня 2022 в рамках психологічної допомоги викладачам та студентам психологом ЦСАПД КНЕУ Бойчук Оленою Сергіївною було проведено тренінгове заняття на тему «Психологічна самодопомога у кризовій ситуації». Учасники заходу мали можливість набути умінь самодопомоги у кризовій ситуації, що важливо для попередження емоційного вигоряння та ПТСР в умовах воєнного стану.
![](https://images.weserv.nl/?url=https%3A%2F%2Fkneu.edu.ua%2Fuserfiles%2Fnews_09%2F053efffa28fb2ddfb7509bae0a9117dd.png)
![](https://images.weserv.nl/?url=https%3A%2F%2Fkneu.edu.ua%2Fuserfiles%2Fnews_09%2F063aaf5733e09876f4faff603a32ecd0.png)
![](https://images.weserv.nl/?url=https%3A%2F%2Fkneu.edu.ua%2Fuserfiles%2Fnews_09%2Fbdddb3931d3fc862d68e1c5b0748f929.png)