КНЕУ - Центр культури і мистецтв

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Центр культури і мистецтв

http://www.kneu.kiev.ua/data/upload/publication/main/ua/206/image002.jpgЦентр культури і мистецтв КНЕУ є методичним центром культурно-виховної роботи, місцем неформального спілкування, формування атмосфери порозуміння, злагоди, товариських, дружніх взаємин між студентами, постійного складу різних категорій, національностей, віросповідань, політичних переконань, що сприяють самоствердженню і розвитку особистості.

 

Календар подій КНЕУ

 Головною метою діяльності Центру виступають формування цілісної і всебічно розвиненої особистості, популяризація інтелектуального і змістовного дозвілля, різноманітних видів і напрямків художньо-творчого виконавського мистецтва (театрального, вокального, музичного, хореографічного, образотворчого тощо), а також розкриття творчого потенціалу студентської молоді, ознайомлення  з культурно-мистецьким надбанням світу, організація  дозвілля та культурного відпочинку студентів, викладачів та співробітників КНЕУ.
 У Центрі культури та мистецтв КНЕУ діють мистецько-творчі студії, клуби та колективи з різних культурно-мистецьких напрямків.
 Хореографічне мистецтво представлено у Хореографічній студії (керівники – Бевз Максим В’ячеславович (бальна хореографія) та Тритініченко Антон (сучасна хореографія)), де органічно поєдналась народна, бальна, сучасна та естрадна хореографія.
 В Інструментально-оркестровій студії (керівник – Міщенко Сергій Вікторович) навчають музичній грамоті та гри на музичних інструментах. У цій студії існує кілька різних колективів, а саме – вокально-інструментальні ансамблі та рок-групи з різнобічним стильовим направленням, естрадний інструментальний ансамбль, окремі виконавці-солісти.
 А цього року  ансамбль ударних інструментів набув статусу студії перкусіоністів (керівник – Щудло Андрій Юрійович).
 Вокально-хорова студія (керівник – Кельц Оксана Анатолівна) у якій навчають мистецтву співу, володінню своїм голосом у різних жанрах вокального мистецтва, представлена трьома напрямками: секція сольного співу, вокальні ансамблі та Клуб авторської пісні.
 У фольклорній студії, яка нещодавно була реформована у театр української пісні вивчаються звичаї та обряди нашого народу, студенти співають як популярні народні пісні так і давно забуті автентичні мотиви.
 Художньо-декоративне мистецтво завжди приваблювало творчих особистостей, і тому, була відкрита студія образотворчого мистецтва та дизайну (керівник – Власюк Ірина Миколаївна), де вивчають академічний живопис і рисунок, графічний та побутовий дизайн та декоративно-прикладне мистецтво.
 У експериментальному театрі-студії «Богема» ( художній керівник – Гаращенко Олег Володимирович), який включає у себе всі види сценічного виконавського мистецтва, працюють над акторською майстерністю, створюють різні розважальні програми, гумористичні вистави, мюзикли, естрадні мініатюри, проводяться конкурси, фестивалі.
 Учасники студій Центру культури і мистецтв постійно приймають участь у всіх мистецьких заходах КНЕУ, запрошуються на фестивалі, гала-концерти, шоу-програми, беруть участь у міжвузівських мистецьких акціях, є переможцями різноманітних конкурсів "Орфей", "Караоке на майдані", телевізійного проекту "Шанс" тощо.

Положення про Центр  культури і мистецтв  Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний універcитет імені Вадима Гетьмана»

 

 

 

Остання редакція: 10.06.16