Зустріч представників офісу Омбудсмена з кураторами першого курсу університету15 Жовтня 2020р.

16.09.2020 р. (середа) о 13.00  на платформі ZOOM відбувся методичний семінар для викладачів-кураторів академічних груп першого курсу (78 кураторів та 9 заступників деканів та заступників директорів інститутів з виховної роботи).

З Вітальним словом від ректорату та адміністрації Університету  виступила проректор з науково-педагогічної роботи Оболенська Т.Є.
  Окрему увагу О.А.Чабанюк привернула  до того, що в Університеті, за підтримки Європейського Союзу, з метою здійснення захисту інтересів студентів шляхом введення посади омбудсмена з прав студентів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана створено і активно працює Офіс омбудсмена. Створення інституту освітнього омбудсмена є визначною подією в захисті прав та свобод студентів.

Офіс здійснює свою діяльність за такими напрямками як правовий, організаційно-фінансовий, міжнародний, психологічно-виховний, інформаційно-комунікативний, академічний, соціально-побутовий, а також с питань студентського самоврядування.