• 20 Липня 2020

День народження Обмудсмена з прав студентів

Сьогодні День народження святкує випускник університету, Обмудсмен з прав студентів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, партнер компанії Ernst & Young, член Наглядової ради університету Богдан Валерійович Ярмоленко.   Щиро вітаємо Вас і бажаємо нехай кожен день додає Вам життєвих сил, оптимізму та наснаги для реалізації найсміливіших планів і задумів. Нехай життя завжди дарує Вам вірних друзів та надійних партнерів.  Бажаємо, щоб поруч з Вами завжди йшли віра і надія, оптимізм і впевненість сил. Земних Вам щедрот та прихильності долі, розуміння і підтримки з боку рідних, друзів та колег!  Щастя, натхнення та нездоланної життєвої енергії!
  • 23 Жовтня 2019

Моніторинг офісу ERASMUS

23 жовтня пройшов моніторинг National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team проєкту «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання (ITE-VET)».
  • 15 Липня 2019

Нарада учасників проекту у Грузії

15-16 липня 2019 року відбулася фінальна нарада учасників проекту AESOP ERASMUS+ у Деражавному університети Акакія Церетелі м.Кутаісі.
  • 27 Травня 2019

Нарада учасників проекту в Баку

27 травня в Університеті Хазар, місто Баку, Азербайджан відбулася чергова нарада учасників проекту AESOP.
  • 09 Квітня 2019

4-5 Квітня «Створення офісу омбудсмена з метою захисту прав студентів» у ДВНЗ "Київський національний економічний університет" Еразмус

Еразмус + «Створення офісу омбудсмена з метою захисту прав студентів» у ДВНЗ "Київський національний економічний університет"
  • 02 Квітня 2019

4-5 квітня зустріч партнерів по управлінню проектом AESOP

Project Management Meeting   561640-EEP-1-2015-1-AZ-EPPKA2-CBHE-JP Advocacy Establishment for Students through Ombudsman Position AESOP   Kyiv National Economic University named after Vadym Hetman 54/1 Prospect Peremogy 03057 Kyiv Ukraine Conference-hall, II floor April 3-6, 2019   List of attended partners Akaki Tsereteli State University (Geo) Khazar University (AZ) Nakhchivan State University (AZ) Ganja State University (AZ) Nakhchivan University (AZ) Ministry of Education (AZ) Caucasus University (Geo) Georgian American University (Geo) Poltava University of Economics and Trade (UA) Kyiv National Economic University (UA) Office of the Austrian Student Ombudsmen (Austria) University of Warsaw (Poland) University of L’Aquila (Italy) University of Minho (Portugal) University of Jyvaskyla (Finland) Middlesex University (UK)
  • 05 Лютого 2019

Нарада Офісу Омбудсмена

4 лютого 2019 року відбулося чергове засідання робочої групи програми Erasmus+ проекту AESOP.
  • 11 Грудня 2018

Тиждень права

11 грудня, в межах Всеукраїнського тижня права - 2018 та роботи проекту AESOP - “Здійснення захисту інтересів студентів шляхом введення посади Омбудсмена», за темою: «Правовий статус студента: від теорії до практики» доцентом Ю. М. Рижук було проведено тренінги для студентів 1-го курсу та 2-го курсів Коледжу інформаційних систем і технологій ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана».
  • 07 Грудня 2018

«Підготовка педагогів професійного навчання та психологів у закладах вищої освіти».

• 06 Грудня 2018

Тренінг на факультеті управління персоналом, соціології та психології .

перша :: 1 2 3 :: Остання