Доктор Йозеф Лейденфрост, австрійський омбудсмен Австрії при Міністерстві освіти, науки та досліджень Австрії22 Квітня 2019р.

У квітні 2019 року в Києві учасник проекту доктор Йозеф Лейденфрост, австрійський омбудсмен Австрії при Міністерстві освіти, науки та досліджень Австрії, виступив з презентацією з Болоньї 1999 до Риму 2020: Про зростаючу важливість студентських питань та фігуру Студентський омбудсмен у рамках робочого візиту до КНЕУ, в якому взяв участь заступник Міністра освіти і науки України Р.В. Греба. Він зосередився на реформах освітнього процесу, які відповідають європейським стандартам. "Міністр Л.М. Гриневич націлений на поступові зміни. Молодь України повинна бути творчою, відповідальною, академічно рухливою. Створення інституту освітнього / студентського омбудсмена захищає права і свободи студентів", - сказав Роман Володимирович.

А керівник Національного офісу Еразмус + - Україна Світлана Шитикова, яка завжди підтримує, консультує та проводить плановий моніторинг грантових проектів у КНЕУ.

• 6 червня 2018 року на засіданні уряду була прийнята Постанова «Деякі питання діяльності омбудсмена з питань освіти». Відтоді розпочалась робота над реалізацією намірів та підписанням меморандуму з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини. В рамках цього на платформі Омбудсмена можуть проводитися спільні освітні заходи, які допоможуть підвищити рівень обізнаності та захисту студентської молоді.

• 4-5 квітня 2019 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбулося засідання менеджерів проекту AESOP «Еразмус +» «Встановлення адвокатури для студентів через посаду омбудсмена», в якому взяв участь заступник Міністра освіти і науки України Р.В. Греба та керівник Національного офісу Еразмус + - Україна Світлана Шитікова.