- Студентське життя»
- Психологічна допомога в КНЕУ»
- Новини»
- Тренінг Попередження суїцидальної поведінки
Тренінг Попередження суїцидальної поведінки08 Листопада 2021р.
5-6 листопада у приміщенні Наукової бібліотеки КНЕУ імені М. Довнар-Запольського психолог Центру соціальної адаптації та психологічної допомоги Бойчук Олена Сергіївна провела тренінг для працівників студмістечка та викладачів КНЕУ за програмою «Сприяння життєстійкості громад в Україні: Психосоціальна перша допомога, підтримка та кризове лідерство. Профілактика суїциду».
Під час тренінгу учасники поглибили своє розуміння суїцидів як соціально-психологічного явища, навчилися виявляти і аналізувати фактори ризику і насторожуючі ознаки суїцидальної поведінки, відпрацювали в ігровому форматі свою готовність допомогти людині у суїцидальній кризі, а також набули навички турботи про свій стан у ситуації допомоги іншому.
Тренінг проводився в рамках Проекту НаУКМА спільно з Регіональним Центром протидії насильству, травмі та суїциду (RVTS East) та Університетською клінікою Акерсхус (Ahus) (Норвегія) у співпраці з Громадською організацією «Асоціація фахівців з розв'язання конфліктів та соціальної і психологічної підтримки «Слова допомагають».
![](https://images.weserv.nl/?url=https%3A%2F%2Fkneu.edu.ua%2Fuserfiles%2Fps_sl%2F1464b69e3d57daacc1325c5efadfb930.png)
![](https://images.weserv.nl/?url=https%3A%2F%2Fkneu.edu.ua%2Fuserfiles%2Fps_sl%2F3bfe0ce6e0c93d04da77cc396f907992.png)
![](https://images.weserv.nl/?url=https%3A%2F%2Fkneu.edu.ua%2Fuserfiles%2Fps_sl%2Fdb3479fc0d9ce270acd5ba334833863d.png)