Двостороння робоча зустріч соціальних партнерів – Профспілки працівників освіти і науки України та Міністерства освіти і науки України19 Жовтня 2016р.

17 жовтня 2016 року, у галузевому Міністерстві відбулася двостороння робоча зустріч соціальних партнерів – Профспілки працівників освіти і науки України та Міністерства освіти і науки України – для обговорення актуальних освітянських питань та пошуку подальших шляхів їх ефективного вирішення.

Від галузевого міністерства участь у роботі зустрічі взяли Лілія Гриневич – Міністр освіти і науки України, заступники міністра Павло Хобзей та Володимир Ковтунець, директор департаменту економіки та фінансування МОН Світлана Даниленко.

Профспілкову сторону представляли Голова Профспілки працівників освіти і науки України Георгій Труханов, заступник Голови Профспілки, голова Ради вищої школи ЦК Профспілки Володимир Цвих, заступник Голови Профспілки, голова профкому студенів КНЕУ імені Вадима Гетьмана Ольга Чабанюк та голова Київської міської організації Профспілки Олександр Яцунь .

Сторони обговорили питання бюджету 2017 року та освітянську його складову, зробили акцент на збереженні робочих місць для педагогів при оптимізації мережі закладів освіти, створенні опорних шкіл. Також було піднято питання збереження стипендій для студентства (академічних та соціальних) та створення умов для самореалізації молоді в Україні. Olga Chabaniuk включено до робочої групи МОН щодо розробки механізму нарахування та призначення степендій!

Насамкінець соціальні партнери обговорили окремі сторони Галузевої угоди та домовилися координувати подальші спільні дії у вирішення окреслених завдань задля підняття престижу учительської професії і захисту прав працівників галузі освіти та розвитку студентської молоді!