- Новини»
- Новорічний турнір "Дартс-2023"
Новорічний турнір "Дартс-2023"13 Грудня 2023р.
![](https://images.weserv.nl/?url=https%3A%2F%2Flh7-us.googleusercontent.com%2FYzFjbwyWqwCyKJRPQxFRDzp9t9rFKuCLxXwL7KsB9QRTPaAYuIdbgPvGwwV1hvNDRkedJPThUNq1i0NdFn9dWCDoehR0sr1C1XRN1s31e89DZQJXdrGNz98c_8mtjpt7irby3vId-jx_NhDlUajAv26Mb0xhCsnGLPGDxQrci-72OyAl5eteJyKIed--_wy0wv3bDYHZyA)
7 грудня 2023 року комісія зі спортивної роботи ППО Університету за підтримки кафедри фізичного виховання організували та провели спортивний захід « Новорічний турнір ДАРТС-2023». В змаганнях взяли участь викладачі та співробітники Університету. В напруженій боротьбі перше місце завоював Кузнєцов Валерій, друге - Рачок Марина, третє - Дудко Михайло.
Первинна профспілкова організація Університету нагородила переможців, призерів та всіх учасників змагань призами та цінними подарунками.
Дякуємо ЗСУ за можливість активно займатися фізичною культурою та спортом.