Вітаємо учасників платформи соціально-підприємницьких проєктів!25 Травня 2023р.

23 травня у КНЕУ на платформі соціально-підприємницьких проєктів було проведено студентський конкурс бізнес-ідей у рамках ювілейної 90-ої щорічної студентської наукової конференції «Інноваційні проєкти для післявоєнного відновлення та розвитку України». У складних умовах війни, студенти Університету розробили та презентували проекти, що спрямовані на відбудову економіки України та пов’язані із різноманітними соціально-психологічними питаннями допомоги для військових та мирних громадян.

Студентами була представлена платформа психологічної допомоги військовослужбовцям та цивільному населенню «Добробат», мобільний додаток «Shukach» та пральня самообслуговування «WashTerri».

Основна ідея проекту «Добробат» полягає у створенні благодійної організації з надання психологічної підтримки особам, що постраждали від війни. Користувачі зможуть самостійно обрати собі психолога та записатися до нього на консультацію через платформу. Проєкт має соціальну спрямованість та передбачає створення благодійної організації, яка займатиметься наданням послуг з вирішення проблем з психічним здоров’ям. Розробниками проєкту є студенти факультету фінансів: Андреєв Михайло, Данченко Анастасія та Павлюк Аліна. Ментор команди – д.е.н., професор кафедри корпоративних фінансів і контролінгу - Майорова Тетяна Володимирівна.

Проєкт «Shukach» полягає в розробці мобільного додатку, який допомагає знайти, зарезервувати та оплатити квитки на мистецькі події, а також ділитися враженнями з іншими користувачами. Крім того, в додатку можна буде використовувати карту, що дозолить користувачам швидко знайти цікаві заходи у своєму районі. Ідея проєкту належить Микиті Шкляруку. Ментор - к.е.н., доцент кафедри міжнародної економіки, директор Інституту досліджень сучасного Китаю імені Бориса Курца - Черницька Тетяна Володимирівна.

Студентка ОП «Інвестиційний менеджмент» Семенюк Ірина презентувала свій проєкт - пральню самообслуговування «WashTerri». Її ідея полягає у облаштуванні пральні біля гуртожитків та місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, що дозволить забезпечити якісним та швидким пранням близько 1 000 клієнтів на місяць. Унікальність цього проєкту полягає у можливості клієнтів підлаштовувати прання під свій графік та наявності у пральні зони відпочинку, що дозволить використовувати її як місце зустрічі. Ментор – д.е.н., професор кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Майорова Тетяна Володимирівна.

Ми неймовірно вдячні підтримці нашої колеги Антоніни Кутової - керуючої партнерки компанії «Pro Capital Investment» та директорки Бізнес-клініки КНЕУ. Всі проекти отримають поради та професійні консультації Бізнес-клініки та Центру підприємництва КНЕУ для подальшої комерціалізації проєктів. А вже у червні цього року студенти, що розробили найкращі проєкти зможуть презентувати власні ідеї міжнародним інвесторам та отримають можливість подальшої співпраці з ними.

Сердечно вітаємо усіх учасників платформи соціально-підприємницьких проєктів з чудовими та креативними презентаціями! Пишаємося кожним із Вас!