Всеукраїнський учнівський турнір «Молоді лідери за європейські цінності»27 Квітня 2024р.

📢 Агов, прогресивна українська учнівська громада!🇺🇦
Кафедра політичних технологій Юридичного університету Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана запрошує продемонструвати свою громадянську позицію та лідерські якості, взявши участь у Всеукраїнському учнівському турніру «Молоді лідери за європейські цінності».
📌 Як взяти участь?
До 17 березня 2024 року включно записати відео на одну з тем:
1. Роль політичної науки у сучасних умовах.
2. Переваги та виклики євроінтеграції.
3. Повоєнна Україна: яка вона?
та здійснити онлайн-реєстрацію та заповнити реєстраційну форму за посиланням https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdQu6qQai7mxL.../viewform 👈
🏆 Що ти отримаєш?
Всіх учасників конкурсу буде нагороджено іменними сертифікатами за участь.
Автори кращих відеороликів будуть запрошені до участі в фіналі турніру, який відбудеться 27 квітня 2024 року.
🟢 Переможців турніру буде нагороджено цінними грошовими призами від спонсорів конкурсу:
одне перше місце – 5000 грн,
два других місця по 3000 грн,
три третіх місця по 1000 грн.
Всі учасники отримають індивідуальний супровід під час вступної кампанії на освітню програму «Політичні технології та лідерство», бонусні бали з дисципліни «Вступ до спеціальності» на першому курсі бакалаврського рівня освіти студентами спеціальності 052 Політологія у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.
Контакти:
E-mail: kneu_konkurs@ukr.net