Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Ректори Київського національного економічного університету


ДОВНАР-ЗАПОЛЬСЬКИЙ Митрофан Вікторович (1867-1934), історик, історіограф, фольклорист, етнограф, економіст. Автор наукових трудів з етнографії, соціально-економичної та политичної істории Білорусі, Литви, Росії, України, Польщі. Професор російської історії Київського інституту Св.Володимира, засновник вищих комерційних курсів і перший директор Київського комерційного інституту 1906 – 1917 років. Очоливши вищий економічний навчальний заклад, виявив себе талановитим організатором і в короткий термін вивів очолюваний ним інститут у число престижних економічних навчальних і наукових закладів. 




СЛЬОЗКІН  Петро Родіонович  ( 1862 – 1927 рр.)
Очолював ККІ упродовж періоду 20.03.1917 – 21.12.1917 р. та 26.09.1919 – поч.1920 (до реорганізації ККІ у КІНГ)

 

ВОБЛИЙ Костянтин Григорович (1876-1947 рр.)
Був директором ККІ з 21.12.1917 року до 26.09.1919 року.

 

ДУБ'ЯНСЬКИЙ Віктор Вікторович (1880-1925)
у 1921 р. впродовж 3.5 міс очолював КІНГ

 

ОРЖЕНЦЬКИЙ Роман Михайлович  (1863-1923)
очолював інститут  у 1921 р. впродовж 3.5 міс



МІТІЛІНО Михайло Іванович (1875-1930 рр.)
Директором КІНГу працював з 11.08.1921р. до 04.09.1922 р.


ПОСВОЛЬСЬКИЙ Соломон Абрамович  (1882-1936 рр.)
На посаді директора  КІНГу працював   у  період 04.09.1922 р. – 11.10.1923 р.


КАГАН Соломон Соломонович ( 1894-1965 рр.)
Директором КІНГу працював у періоди 15.10.1923 р. –
 24.03. 1925 р. Та   01.09. 1926 р. – 16.02. 1927 р.




БАРАН Михайло Лукич (1884- 1937 рр.)
Посаду директора університету обіймав у період 03.03.1925 р. - 01.09. 1926 р.)




КАРПЕКО Олександр Олександрович (1891 - 1969)
Директором КІНГу імені Євгенії Бош працював з 17.02. 1927 р. до 01.12. 1927 р..




МИКОЛЕНКО (НІКОЛЕНКО)  Никифор Миронович (1888 – 1937 рр.)
Керував КІНГ імені Євгенії Бош упродовж 17.12. 1927 – 20.04. 1930 рр.



СЕНЧЕНКО Антон Григорович  (1898 –1937 рр.)
Директором КІНГу працював  21.04. 1930- 16.10.1930 рр.




ПАЛЕНЧУК Степан Ілліч  (1898 – 1937 рр.)
Очолював заклад у період 1931-1934 рр.




ШМАЛЬКО Андрій Микитович (1903 – 1974 )
Очолював заклад у харківський період   1938 – 1941 рр.




ВЛАСЕНКО Василь Євтихійович (1909 – 1970 рр.)
Очолював у 1941 – 1943 рр. Ташкентський ФЕІ, до складу якого була евакуйована частина УФЕІ, Київський ФЕІ у період 28.12.1943 – 28.12.1944 рр.




ГАРБУЗОВ Василь Федорович (1911 – 1985 рр.)
Очолював КФЕІ у період 26.12.1944 – 06.05.1950 рр.




КРИВЕНЬ Павло Васильович (1902 – 1965 рр.)
Очолював КФЕІ, реорганізований у КІНГ у період 31.08.1951 – 11.07.1965 рр.




КОРОЇД Олексій Степанович (1911 – 1988 рр.)
Очолював КІНГ у період 24.09.1965 – 13.12.1969 рр.




ЗАГОРОДНІЙ Василь Іванович (1921 – 2002 рр.)
Очолював КІНГ імені Д.Коротченка у період 26.02.1970 – 07.03.1973 рр.




КУЦЕНКО Степан Петрович (1927 – 1994 рр.)
Очолював КІНГ імені Д.Коротченка у період 11.09.1973 – 17.07.1975 рр.




АНДРЕЄВ Леонтій Георгійович (1926 – 2005 рр.)
Очолював КІНГ імені Д.Коротченка у період 05.11.1975 – 05.06.1980 рр.




ПАХОМОВ Юрій Миколайович (1928 - 2014 рр.)
Очолював КІНГ імені Д.Коротченка наш університет у період 09.06.1980 – 10.06.1987 рр.




ПАВЛЕНКО Анатолій Федорович (1940 р.н.)
Очолює наш університет з 28.07.1987 р.

Остання редакція: 09.03.17