Прес-реліз проведення круглого столу кафедрою банківських інвестицій21 Червня 2011р.

«ФОНДОВИЙ РИНОК УКРАЇНИ: ІНВЕСТИЦІЙНІ МОЖЛИВОСТІ»

19 травня 2011 року в приміщенні ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» був проведений круглий стіл на тему «Фондовий ринок України: інвестиційні можливості».
Ініціаторами та організаторами конференції були кафедра банківських інвестицій кредитно-економічного факультету та кафедра фінансових ринків фінансово-економічного факультету.

На круглому столі розглядалися такі питання як:
1)    структура та основні учасники фондового ринку;
2)    доступні інструменти фондового ринку;
3)    перспективи розвитку «Української біржі» на 2011р.;
4)    основні способи інвестування на фондовому ринку;
5)    розвиток послуги інтернет-трейдінгу;
6)    інвестиційні можливості, які відкриває банківська система;
7)    гарантійна система біржового ринку похідних фінансових інструментів.

У роботі конференції взяли участь провідні фахівці ПАТ «Українська біржа», ПАТ «Перший інвестиційний банк» та Інвестиційної групи «Сократ», а також викладачі, аспіранти та магістри КНЕУ.
В процесі роботи круглого столу були заслухані доповіді фахівців та науковців з проблем розвитку фондового ринку України та нових інвестиційних можливостей та обговорені з учасниками столу.
Відкрив конференцію декан кредитно-економічного факультету, професор, доктор економічних наук М.І. Диба, який наголосив на важливості проведення заходів такого плану для підготовки фахівців високого рівня.

Далі виступали:

Щербина Артем, аспірант кафедри фінансових ринків «Фінансові інновації на фондових біржах України»
Копанчук Юрий, спеціаліст по роботі з інвесторами ВАТ «Українська біржа» «Становление и перспективы развития биржевых технологий в Украине»
Беляев Алексей, заступник директора департаменту інтернет-трейдінгу ФК «Сократ» «Интернет-трейдинг: новые возможности на фондовом рынке»
Мазуренко Анастасія, заступник директора відділу торгівлі цінними паперами ПАТ «Перший інвестиційний банк» «Роль банків на фондовому ринку»
Парандій Олег, аспірант кафедри фінансових ринків «Гарантійна система біржового ринку похідних фінансових інструментів»
Іванов Олександр, студент 5-го курсу, переможець конкурсу «Кращий приватний інвестор 2010» «Власний досвід торгівлі цінними паперами на фондовій біржі»

Фотозвіт :