Шановні колеги триває реєстрація на Міжнародну конференцію!01 Жовтня 2021р.

Шановні колеги триває реєстрація на Міжнародну конференцію!

Наукове товариство та кафедра фінансів ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» у кооперації з Університетом міста Бремен (Німеччина), Економічним університетом у Вроцлаві (Польща), та  Centre for blended value studies запрошують студентів та дослідників взяти участь у роботі щорічної Міжнародної науково-практичної конференції "Драйвери іновацій в економіці та фінансах: глобальні виклики та перспективи", яка відбудеться  в Zoom 27 жовтня 2021 року на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (м. Київ).

Робочі мови: англійська та українська.

ДЛЯ УЧАСТІ НЕОБХІДНО НАДІСЛАТИ ДО 21 жовтня 2021 РОКУ НА АДРЕСУ ОРГКОМІТЕТУ (kafin_konf@ukr.net):

Участь в конференції БЕЗКОШТОВНА!

За результатами конференції буде сформований електронний збірник наукових праць, який може бути зарахований у збільшення друкованих аркушів наукової роботи

Детальна інформація про науковий захід міститься в прикріпленому файлі