- Студентське життя»
- Омбудсмен з прав студентів»
- Новини»
- Тренінг для Уповноваженого з прав студентів Ярмоленко Богдана Валерійовича на тему"Міленіали ХХІ сторіччя: хто вони і як з ними працювати".
Тренінг для Уповноваженого з прав студентів Ярмоленко Богдана Валерійовича на тему"Міленіали ХХІ сторіччя: хто вони і як з ними працювати".30 Травня 2018р.
![](https://images.weserv.nl/?url=https%3A%2F%2Fkneu.edu.ua%2Fuserfiles%2Fnews_2017%2Fcropped-zsffg-2_28129.jpg&w=354&h=77)
![](https://images.weserv.nl/?url=https%3A%2F%2Fkneu.edu.ua%2Fuserfiles%2Fnews_2017%2Flogosbeneficaireserasmusleft_en.jpg&w=400&h=88)
30 травня в рамках проекту АESOP було проведено тренінг для Уповноваженого з прав студентів Ярмоленко Богдана Валерійовича на тему "Міленіали ХХІ сторіччя: хто вони і як з ними працювати". Мета тренінгу - сформувати уявлення про те, хто такі Міленіали, дізнатись про їх особоивості, характеристики та навчитись роботі з Міленіалами. На тренінгу Богдан Валерійович мав можливість поспілкуватись з представниками цього покоління та поговорити про їх проблеми та шляхи їх вирішення.