Тиждень права в інституті інформаційних технологій в економіці07 Грудня 2017р.

7 грудня, в межах Всеукраїнського тижня права - 2017 та роботи проекту AESOP - “Здійснення захисту інтересів студентів шляхом введення посади Омбудсмена», за темою: «Правовий статус студента: від теорії до практики» доцентом Ю. М. Рижук, за участю доцента Т. В. Данильченко, було проведено тренінг для студентів 1-го курсу Інституту інформаційних технологій в економіці.

On December 7, within the framework of the All-Ukrainian Law Week - 2017 and the AESOP project on the topic: "Student Legal Status: from theory to practice", Associate Professor Yuliia Ryzhuk with Associate Professor Tetiana Danilchenko conducted a training for students of the 1st the course of the Institute Information Technologies in Economics.