11 листопада 2011 р. пройшла міжнародна науково-методична конференція15 Листопада 2011р.

В університеті 11 листопада 2011 р.успішно пройшла міжнародна науково-методична конференція "Організаційно-правові форми агропромислових формувань: стан, перспективи та вплив на розвиток сільських територій".

На конференції розглянуті питання формування і функціонування організаційно-правових форм агропромислових формувань в сільському господарстві України та їх впливу на розвиток сільських територій. Зокрема, розглядалися причини та наслідки інституціональних зрушень в системі агропромислового виробництва, аналізувалася діяльность агрохолдингів, розглянуті перспективи розвитку аграрного підприємництва в контексті євроінтеграційних процесів.

Програми:

Програма конференції

Сonference program

Презентації:

Системні проблеми що стримують розвиток сільського господарства

Field Associations: An alternative approach to the Consolidation Issue

Новий етап капіталізації агропродуктового комплексу України

EFficiency analysis of organic farming systemsan overview on joint topics, results and conclusions

Агрохолдинги в Україні: завдання на етапі зростання

Організаційно-правові трансформації аграрних підприємств та їх вплив на розвиток галузі й сільських територій

Outlook for Ukraine agriculture: results from AGMEMOD model

Agricultural Market Information Infrastructure in Ukraine: Perspectives of Development

Звіт підготував: Дем’яненко С. І.

На конференції розглянуті питання формування і функціонування організаційно-правових форм агропромислових формувань в сільському господарстві України та їх впливу на розвиток сільських територій. Зокрема, розглядалися причини та наслідки інституціональних зрушнь в системі агропромислового виробництва, аналізувалася діяльность агрохолдингів, розглянуті перспективи розвитку аграрного підприємництва в контексті євроінтеграційних процесів. Висвітлені практичні аспекти управління операційною та інвестиційною діяльністю, організації обліку і контролю в агропромислових формуваннях. В роботі конференції взяли участь наші колеги з університетів та інших наукових закладів США, ФРН, Латвії, Білорусії. З програмою конференції та презентаціями, зробленими на пленарних засіданнях, можна познайомитися на сайті університету.