№ | ПІта по-батькові | Посада | Корпус |
1. | Трохименко Віталій Семенович | Директор | 1 |
2. | Стефієнко Віктор Миколайович | Головний інженер | 1 |
| 1.Відділ технічного обслуговування комп’ютерного обладнання імереж | | |
1. | Німий Роман Олександрович | Завідувач відділу | 1 |
2. | Ігнатов ВолодимирПетрович | Провідний інженер з комп’ютерних систем | 2 |
3. | Шкода Ірина Михайлівна | Провідний інженер з комп’ютерних систем | 1 |
4. | Тимофєєнко Віктор Васильович | Інженер з комп’ютерних систем 2кат | 1 |
5. | Сова Владислав Якович | Інженер з комп’ютерних систем 1 кат | 7 |
6. | Сова Сергій Якович | Інженер з комп’ютерних систем 1 кат | 2 |
7. | Тучемський Григорій Миколайович | Інженер з комп’ютерних систем 1 кат | 2 |
8. | ЧистовКостянтин Сергійович | Інженер з комп’ютерних систем | 7 |
9. | Жила Богдан Володимирович | Технік | 1 |
| 2. Відділ розвитку інформаційних ресурсів | | |
1. | Барикін Дмитро Костянтинович | Завідувач відділу | 1 |
2. | Бєгун Ірина Олександрівна | Провідний інженер з комп’ютерних систем | 1 |
3. | Рінгіс Людмила Йосипівна | Провідний інженер з комп’ютерних систем | 1 |
4. | Козятник НікітаАндрійович | Провідний інженер з комп’ютерних систем | 1 |
5. | Пасічник Валерій Борисович | Провідний інженер з .комп’ютерних систем | 5 |
6. | Косінова Ірина Миколаївна | Провідний інженер з комп’ютерних систем | 1 |
7. | Стефієнко Анжеліка Вадимівна | Провідний Інженер з комп’ютерних систем | 1 |
8. | Леонтьєва Анжеліка Валеріївна(декр. став. СкоробогачНаталіїВасилівни) | Інженер з комп’ютерних систем 1 кат | 1 |
9. | Котенко Олег Ігорович (декр. став.СуховійГалини Олександрівни) | Інженер з комп’ютерних систем 1 кат | 1 |
10. | Луцька Тетяна Миколаївна (декр. став.ДубикНаталіїВікторівни) | Інженер з комп’ютерних систем | 1 |
11. | Харченко Едуард Владиславович (декр. став. Костіної Дар’ї Ігорівни) | Технік | 7 |
| 1. Сектор організації роботи комп’ютерних класів корпусу №1 | | |
1. | Пасічник Ольга Ігорівна | Завідувачсектору | 1 |
2. | Шевченко Ольга Григорівна | Системний адміністратор | 1 |
3. | Король Таїсія Володимирівна | Системний адміністратор | 1 |
4. | Борковська Ірина Андріївна | Системний адміністратор | 1 |
5. | Герасименко Олена Вікторівна | Системний адміністратор | 1 |
6. | Бузіна Тетяна Володимирівна | Системний адміністратор | 1 |
7. | Лимаренко Ірина Романівна | Системний адміністратор | 1 |