"ELSA Webinars Academy on International Humanitarian Law together with Centre IHL-TG"07 Серпня 2020р.

Шановні студенти та викладачі університетів України!

Ми є представниками локального осередку “ELSA Kharkiv” Всеукраїнської громадської організації “ELSA Ukraine” і маємо для Вас важливу інформацію. Хочемо повідомити Вас про те, що 10-17 серпня 2020 року буде проходити онлайн захід "ELSA Webinars Academy on International Humanitarian Law together with Centre IHL-TG". Цей захід проводиться вперше і буде мати масштабний характер, для цього ми співпрацюємо із Міжнародним комітетом Червоного Хреста, та Центром міжнародного гуманітарного права і перехідного правосуддя.

Ми пропонуємо вам можливість взяти участь у  ELSA Webinars Academy on Humanitarian Law.

Представники міжнародних організацій, державних органів та юристи проведуть лекції та воркшопи та ознайомлять вас з гуманітарним правом

Це буде 7-денна програма, що буде складатися з вебінарів, які стосуються різноманітних сторін гуманітарного права від прав людини до прав інтелектуальної власності під час збройних конфліктах.

Кожен учасник отримує доступ до навчальних матеріалів та сертифікат учасника.

Тривалість ⏰

з 10.08.2020 р. до 17.08.2020 р.

Мова

Англійська

Кількість учасників ????

40

Якщо у Вас виникли питання, просимо звертатися за електронною адресою seminarsconferences@ua.elsa.org або за телефоном 0509965801 (контактна особа: Владислав - Віце-президент із Семінарів та Конференцій ELSA Ukraine). Офіційна сторінка заходу в соціальній мережі Facebook - https://www.facebook.com/EWAonIHL/?eid=ARDFVwop8gizHQ083K83DC8BhikeflJDLAKb0esQ9v1v1FCanI1LE9cNkMI_lQaCtS3lnQmhNc7s758l.