Конкурс Брно (для викладачів)11 Вересня 2020р.

Оголошено Конкурсний Відбір викладачів КНЕУ для участі в програмі академічної мобільності викладачів (викладання 6 лекцій) у Технологічному Університеті міста Брно.

У конкурсі можуть брати участь:

- кандидати наук, доктори філософії/доктори наук Інституту інформаційних технологій в економіці КНЕУ імені Вадима Гетьмана, які володіють англійською мовою на рівні В2.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати на ciam@kneu.edu.ua до 20.09.2020 включно наступні документи:

- Резюме у форматі Europass зразок (англійською мовою)

- Мотиваційний лист англійською мовою.

- План викладання 6 лекцій (у довільній формі, загальний обсяг – до 4 сторінок)

- Сертифікат про рівень володіння англійською мовою (за наявності)

У темі Вашого листа з документами просимо зазначати «Документи на конкурс_Брно».

Подані документи будуть надіслані приймаючій стороні для прийняття остаточного рішення щодо переможців.

Період мобільності (2020-2021 навчальний рік) буде узгоджуватися приймаючою стороною з переможцями в особистому листуванні.