КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ДО ВІДЕНСЬКОГО ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ21 Вересня 2020р.

ОГОЛОШЕНО КОНКУРСНИЙ ВІДБІР

для студентів ІІ та ІІІ курсів бакалавратуна навчання англійською мовою в Віденському Економічному Університеті за напрямом “Business and Administration” НА УМОВАХ ПРОГРАМИ ERASMUSPLUS (2 місця)

Студент до 03 жовтня 2020 р. включно надсилає на ciam@kneu.edu.ua лист з темою «Документи на конкурс_WU» та прикріплює наступні файли doc/pdf:

1. Резюме у форматі Europass зразок (англійською мовою; надати інформацію про участь у конференціях, олімпіадах та інші позанавчальні надбання).
  2. Мотиваційний лист англійською мовою.
  3. Сертифікат IELTS / TOEFL /Cambridge (не нижче рівня В2). Якщо сертифікату немає, студент надає рекомендацію від викладача англійської мови КНЕУ (співпраця мінімум 1 семестр) можна без підпису викладача але із зазначенням його контактного телефону – щоб ми могли з ним поспілкуватися щодо студента, якого він рекомендує.

Відповідно до отриманих документів ЦМАМ готує запит про академічну успішність студентів у деканати та надсилає всі документи відбірковій комісії.

Про результати відбору студентів буде повідомлено 09 жовтня 2020 р.  (мейл від ciam@kneu.edu.ua).