Науковцям вручили почесні грамоти й заспівали на їхню честь пісень17 Травня 2018р.

З нагоди  Всеукраїнського фестивалю науки  17 травня в КНЕУ відбулось засідання круглого столу «Київський національний економічний університет у форматі глобальних наукових мереж».

Ректор Університету, професор Дмитро Григорович Лук`яненко, презентував інноваційні платформи в галузі економічних досліджень та освіти, а також вручив почесні грамоти засновникам та керівникам наукових шкіл.

Проректор з наукової роботи Лариса  Леонтіївна Антонюк виступила з доповіддю «Етичні принципи «Європейської хартії дослідників»: нові можливості для українських університетів».

Науковців КНЕУ очікував музичний сюрприз: віртуозна гра на бандурі Станіслава Дяченка та запальні українські пісні у виконанні Тетяни Головко та Юлії Твердохліб.

З нагоди Дня науки, який відзначають 19 травня,  представники всіх факультетів провели майстер-класи, воркшопи з  наукових проектів: від ідеї до звіту тощо.

Підготувала провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса Гуторова