Педагогічна майстерність викладачів06 Червня 2018р.

Учасниками круглого  столу  «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання», що відбувся 6 червня у головному корпусі університету, стали викладачі економічних і підприємницьких дисциплін коледжів КНЕУ та інших навчальних закладів України.

З   вітальним  словом до присутніх звернувся  доктор економічних наук, професор, ректор КНЕУ Дмитро Григорович Лук’яненко. Він розповів про модель менеджменту підприємницького університету, яким на сьогодні є КНЕУ, а також навів список тих професій, які, на думку експертів, мають мінімальну та максимальну вірогідність автоматизації.

Учасники заходу жваво та динамічно обмінювалися досвідом із підготовки викладачів  як в університетах України, так і в країнах ЄС. Представник національного проекту ЄС «Еразмус+ офіс – Україна» Катерина Жданова високо оцінила майстер-класи, які провели досвідчені фахівці нашого університету. Зокрема, кандидат економічних наук,  доцент, модератор, національний фасилітатор, начальник відділу профорієнтації, розвитку підприємництва та лідерства КНЕУ, гендиректор ТОВ «Компанії інтелектуальних технологій» Віталій Ярославович Паздрій провів майстер-клас «Розвиток компетентності підприємливості в навчальному процесі».

Захід завершив педагогічний  флешмоб із вручення сертифікатів.

Підготувала провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса Гуторова