Ethereum Хакатон06 Червня 2024р.

#можливості_перспектива

🔥Бери участь в першому в Україні Ethereum Хакатоні з призовим фондом понад 100 000 доларів.

З 21 по 23 червня у Києві ETHKyiv збере талановитих розробників, студентів та ентузіастів з різних країн для створення інноваційних проєктів у сфері Ethereum.

📣 Ethereum — це децентралізована екосистема, яка дозволяє створювати смарт-контракти і децентралізовані додатки (dApps). Екосистема Ethereum включає в себе мережу розробників, користувачів, підприємств та інвесторів, які співпрацюють для розвитку технологій на основі блокчейну.

💡 Хакатони допомагають розвивати екосистему Ethereum, оскільки вони об'єднують таланти у сфері блокчейн для створення нових рішень і застосувань dApps, що сприяють інноваціям та вдосконаленню технології.

🔥 На тебе чекають панельні дискусії, виступи та майстер-класи від провідних web3 компаній, а також можливість отримати частку від призового фонду у розмірі 100 000 доларів.

📌 Список спікерів, всі деталі та реєстрація ТУТ.