рекомендуємо до перегляду12 Лютого 2021р.

???? «Страх і трепет» — французько-японська комедійна мелодрама 2003 року поставлена Аленом Корно за однойменним романом бельгійської письменниці Амелі Нотомб.
Історія бельгійки, що досконало володіє японською мовою та отримує річний контракт перекладачки у великій японській корпорації. Вона вирішує, що її мрія почала реалізовуватися. Але в її фантазіях було зовсім не так, як виявилося в реальності.

????«Мирний воїн» —художній фільм-драма 2006 року, який базується на творі Way of the Peaceful Warrior Дена Мілмана.
Талановитий гімнаст коледжу мріє про виступ на Олімпійських іграх. У нього є все: нагороди, друзі по команді, дівчата і відчайдушні вечірки.Світ Дена перевертається з ніг на голову, коли він зустрічає загадкового незнайомця на ім’я Сократ.

????«Диявол носить „Прада“» — американська комедійна драма за однойменною книгою Лорен Вайсбергер.
Міранда Прістлі —  головний редактор одного з найпопулярніших журналів мод у Нью-Йорку. До неї на роботу влаштовується Андреа, дівчина з провінції. Її посада допомагати всесильної Міранді. Андреа володіє великими амбіціями і завжди мріяла про цю посаду, але вона не думала, що це буде так важко ...