Шкідливі поради: як зганьбитися на онлайн-нараді08 Травня 2020р.

Шкідливі поради: як зганьбитися на онлайн-нараді

Спілкування у карантин з колегами та друзями неможливе без відеозв’язку. Якщо вам вже встигли набриднути ці зустрічі у Zoom чи Skype, і ви хочете, щоб вас більше не запрошували на них, у нас є декілька шкідливих порад.

????????Звук та якість зв’язку
Знайдіть місце у вашій оселі, де найгірше працює Wi-Fi і саме там плануйте провести важливу розмову. Там також має бути шумно, ідеально – якщо це дитяча кімната. Не вимикайте свій мікрофон, навіть якщо говорить начальник, нехай всі чують, наскільки важко зосередитися в кімнаті з трьома дітьми та котом.

????????Фон
Дитячі іграшки чи ваш розкиданий одяг на фоні у відео – це менше з того, що ви можете зробити. Ідеально, якщо в кадр потрапить гора немитого посуду або хоча б кришка від унітаза. Загалом, ваш фон повинен відволікати всіх учасників зустрічі від її теми та викликати бажання приїхати до вас додому та навести лад.

????????‍????????????‍♂️Зовнішній вигляд
Окрему увагу варто приділити своєму зовнішньому вигляду, особливо його невідповідності для ділового спілкування. Ви постійно вдома, тому зрозуміло, що ваше волосся буде не лише брудним, а не розчесаним. Забудьте про макіяж чи бриття (тижнева щетина дуже потрібна чоловікам).
Виходьте у прямий ефір у домашньому одязі: піжама, халат, футболка з плямами від вина – обирайте на свій смак.

????????‍????‍????Залученість у розмову
Постійно відволікайтеся на листування з партнерами чи друзями, відходьте до дітей, що потребують вашої уваги, та пограйтеся з котом на робочому столі. Змусьте керівника чи колегу декілька раз вас покликати, перш ніж ви почуєте та приєднаєтеся до обговорення. Якщо зустріч призначали на час, коли у вас чаювання, – ні в якому разі його не скасовуйте.

❗️❗️❗️Нагадуємо, що використовувати шкідливі поради у реальному житті вкрай небезпечно. Адже, зганьбившись на онлайн-зустрічі, ви ризикуєте втратити роботу, а в кризовий період знайти її не дуже просто.