Як успішно пройти співбесіду англійською06 Квітня 2020р.

Ми вирішили допомогти вам успішно впоратися зі співбесідою англійською. Які будуть запитання? Як зробити мову більш природною? Як побудувати розповідь про себе? Як себе вести? Якщо вас цікавлять відповіді на ці запитання, то цей пост для вас.

Топ-питань на співбесіді
Готуватися до цих питань потрібно обов’язково
Tell something about yourself.
What are your biggest strengths and weaknesses?
Where do you see yourself in 5 years?
Why should we hire you?
What do you consider to be your biggest professional achievement?
Describe your dream job.
Why do you want to leave your current job?
What questions do you have for me?

Слова, що зроблять мову природньою
«well», «let me think», «by the way», «honestly», «actually», «so»

Самопрезентація англійською
Оптимальна тривалість монологу — 2-4 хвилини. Тобто, 10-15 речень, не більше.
План самопрезентації:
1. Ім’я та вік
Не використовуйте фразу «Let me introduce myself». Так не кажуть. Перше враження буде зіпсовано, бо рекрутер буде впевнений, що англійська у вас учнівська.
2. Місце проживання
Якщо ви працювали і проживали в декількох містах, можна використовувати конструкцію used to: «I used to live in ...» (Я раніше жив/ла в ...).
3. Сімейний статус
4. Освіта
Зверніть увагу, цей блок повинен займати не менше половини від розповіді.
5. Попередні посади та компетенції
6. Особисті якості
Рекомендуємо вказувати не більше 3 якостей, які характеризують вас як особистість. Не варто перетворювати коротку презентацію в розповідь про свої достоїнства.

Як себе вести?
Спокій, тільки спокій.Якщо ви сильно хвилюєтеся перед інтерв’ю, зробіть просту дихальну вправу: повільно і глибоко вдихніть і видихніть 10 разів, намагаючись повністю сконцентруватися на диханні.А ще можна просто попередити рекрутера, що ви хвилюєтеся, тому що дуже хочете отримати цю роботу. В ідеалі це варто сказати англійською: "Sorry, I’m a little bit anxious, because I want to get this job very much. — Вибачте, я трохи хвилююся, тому що дуже хочу отримати цю роботу."

Загалом робоче інтерв’ю англійською — це серйозне випробування для навичок англійської, якщо ви не використовуєте мову кожен день. Але за належної підготовки ви зможете без проблем з ним впоратися й отримати омріяну роботу.