Стажування у представництві Європейського Союзу16 Жовтня 2023р.

#стажування_перспектива

Представництво Європейського Союзу в Україні пропонує дві позиції для стажування тривалістю до шести місяців із січня-лютого 2024 року. Стажування проходитиме в політичному відділі й відділі преси та інформації. 📚🎓

🌐 У політичному відділі стажист допомагатиме в розробці аналізу політичного ландшафту в Україні, збиратиме необхідні дані, братиме участь у внутрішніх і зовнішніх зустрічах та заходах і звітуватиме про них.

🔍 У відділі преси та інформації стажист допомагатиме в підготовці прес-матеріалів, а також координуватиме заходи по всій країні.

Кандидат повинен бути випускником і мати ступінь бакалавра або продовжувати навчання на магістратурі, відмінно володіти українською й англійською мовами, мати хороші комп’ютерні навички для редагування та створення презентацій, а також володіти навичками спілкування.

⭐️ Кожен відібраний стажист отримуватиме щомісячну допомогу для покриття витрат на проживання.

❗️ Кінцевий термін подання заявок – 18 жовтня.

Детальніше тут 👀