З чого розпочати пошук роботи? Частина 303 Вересня 2020р.

З чого розпочати пошук роботи?
ЧАСТИНА ТРЕТЯ
Про матеріальне - винагороду за роботу
Перевірте свою мрію та можливості на фінансову міцність: спрогнозуйте свій дохід в початковій точці і в перспективі наступних років. Головне отримати за свою працю правильну ціну. Не більше і не менше!
Що конкретно робимо?
формуємо свої фінансові очікування
- вивчіть на сайтах вакансій розміри зарплат кандидатів вашого рівня і професійної сфери. Це допоможе визначити середній орієнтир.
- Оцініть свої базові потреби і регулярні витрати.
- Не орієнтуйтеся на зарплату "як у Васі" лише тому що він з подібним досвідом чи ваш однокурсник.
- Знайдіть свої два зарплатні орієнтири: мінімальний (нижче якого ви не приймете навіть привабливу пропозицію) і бажаний. Це буде ваш фінансовий діапазон для розгляду пропозицій.
- Поставте орієнтири в часі. Як довго ви готові "протриматися" в мінімальному діапазоні і за яких умов. Далі спрогнозуйте як довго вас буде задовільняти бажаний рівень доходу сьогодні.
Якщо отримані напрямки вам подобаються і це принесе очікуваний дохід - вперед, на старт!