Vodafone Career Way10 Травня 2024р.

#можливості_перспектива

Триває набір до програми розвитку талантів Vodafone Career Way 2024!

Vodafone Career Way – це унікальна можливість здобути цінний досвід у сфері технологій. Протягом 10 років випускниками програми стали десятки, якщо не сотні, фахівців, велика кількість з яких і по сьогодні продовжує свій розвиток в компанії.

На ці 6 місяців всі учасники офіційно працевлаштовані та отримують винагороду та інші бенефіти, як і всі співробітники компанії:
♦️ офіс в серці Києва, гібридний формат роботи
♦️ атмосфера та цінності компанії, що мотивують
♦️ можливості для професійного розвитку та особистого зростання
♦️ програми Mental Health & Wellbeing
♦️ активне волонтерство, благодійні та соціальні проєкти
♦️ безліч спільнот – спорт, еко-двіж, інтелектуальні ігри і ще багато корисного та цікавого
♦️ корпоративний мобільний зв’язок

Наразі триває відбір на наступні напрямки:
♦️ Технологічні закупівлі – ти навчишся готувати тендерні пропозиції, проводити закупівельні процедури, зрозумієш як вивчати ринок, працювати із договорами та вести перемовини.
♦️ Телекомунікації – ти працюватимеш з телекомунікаційним обладнанням, отримаєш досвід роботи з великою технологічною мережею, поглибиш знання в розумінні телекомунікаційних систем.
♦️ Юридичний напрямок – ти зрозумієш процеси та взаємозв’язки у великій компанії, застосуєш на практиці та поглибиш знання в сфері договірної роботи та чинного законодавства.
♦️ Управління якістю та клієнтським досвідом – ти отримаєш досвід проєктної діяльності, спрямованої на підвищення задоволеності клієнтів, а також навчишся проводити якісні та кількісні дослідження.
♦️ Аналітика в продажах – ти отримаєш досвід в сфері управління продажами, прогнозуванні та підготовці аналітичної звітності, проектуванні дашбордів та створенні візуалізацій.

Наші очікування від учасника Програми:
♦️ студент 4-6 курсів або випускник бакалаврату 2021-2023
♦️ широкий кругозір та критичне мислення
♦️ відкритість до змін та постійного вдосконалення
♦️ вміння систематизувати та аналізувати дані
♦️ цікавість до нових технологій та АІ
♦️ відкритість до викликів та пошуку ефективних рішень
♦️розвинені навички комунікації та презентації
♦️резильєнтність та розвинутий емоційний інтелект
♦️ знання англійської мови на рівні Upper-Intermediate
♦️глибокі знання Excel та Power Point
♦️ проходження профільних курсів, досвід участі в суміжних проєктах/програмах