Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Співбесіда13 Липня 2020р.

Співбесіда, якою б вона не була – онлайн чи віч-на-віч, здебільшого викликає чималі переживання у пошукачів.

????‍♂Приборкайте своє тіло
Часто для вдалої співбесіди необхідно не лише мати потрібний досвід та навички й уміти їх гарно презентувати, важливо потурбуватися про свій стан. І допоможуть в цьому прості, проте дієві вправи.

Струсіть своє тіло. Коли вас буквально трясе від очікування інтерв’ю, спробуйте ще більше струснути своє тіло. Це допоможе вам знизити напругу та трохи розслабитись.

Дихайте. Коли вас накриває хвиля хвилювань просто зробіть глибокий повільний вдих, затримайте дихання – потім дуже повільно видихніть і ще раз затримайте дихання.

????‍♀Репетируйте перед дзеркалом
Ви будете менше хвилюватися, якщо ретельно підготуєтеся до співбесіди. Напишіть розповідь про себе та проговоріть її перед дзеркало декілька разів, вдосконалюючи мову тіла та прибираючи зайві слова. Так само можна підготувати заздалегідь відповідь не деякі класичні запитання про ваш досвід робити, здобуті навички, досягнення з минулих місць роботи. Також складіть та вивчіть зарання орієнтовний список запитань до роботодавця.
Все те, що розповідає про вас як про професіонала – повинно звучати впевнено, щоб не викликати сумнівів у роботодавця. Адже ваші заминки перед кожною фразою змушують думати, що ви говорите неправду.

????Прийміть ймовірність відмови
Навіть найважливішу співбесіду потрібно навчитися сприймати лише як етап працевлаштування, де ви детально знайомитеся з роботодавцем. Зрозумійте, що навіть статистично отримати відмову на співбесіді дуже вірогідно. Тому не потрібно сприймати як кінець світу провалену співбесіду. Адже відмова цього роботодавця зовсім не означає, що ви поганий фахівець – просто для цієї компанії ви не підійшли, але на іншому підприємстві чекають саме на вас.