Soft Wars: прокачуємо soft skills за 7 днів08 Грудня 2020р.

????Soft Wars: прокачуємо soft skills за 7 днів

Вівторок для self-менеджменту і проти стресу

У вівторок заведіть чек-лист або щоденник, де будете фіксувати все, що дратує, викликає сильні негативні емоції, доводить до стресового стану.

Витративши годину після роботи, проаналізуйте написане. Навпроти кожного фактора запишіть, що можна зробити / змінити / делегувати вже завтра. Американська асоціація психологів називає основними джерелами стресу надмірну завантаженість, низьку оплату праці, неоднозначні вимоги, неясні очікування. Швидше за все, ці фактори впливають і на вас. Не хвилюйтеся, все можна виправити.

Після визначення неминучих стресових точок придумайте здорову реакцію на них: наприклад зробити фізична вправа, асану з йоги, пройтися. «Розхитаний» надмірним навантаженням, зайвою інформацією, доступністю соціальних мереж, безсонними ночами організм легше піддається стресу.
Ваше головне завдання - створити здорові умови для себе. Оберігайте себе від інформаційної передозування, встановіть межі особистого життя і роботи, введіть цифрові дієти, відключіться від всіх видів зв'язку у вихідні.