Підбірка всесвітньо відомих книг для твого саморозвитку06 Січня 2021р.

Підбірка всесвітньо відомих книг для твого саморозвитку

Деніел Пінк: Драйв. Дивовижна правда про те, що нас мотивує
Якщо ви вважаєте, що найкращий мотиватор – гроші, це видання зруйнує ваше уявлення щодо факторів, які впливають на результат праці чи то творчості! Досить сидіти склавши руки, настав час діяти, і ця книжка знає як! У ній ви знайдете безліч практичних методів щодо нової системи мотивації.

Мігай Чиксентмігаї: Потік. Психологія оптимального досвіду.
Щастя — це стан, який кожен має готувати, культивувати й підтримувати особисто. Люди, які вміють керувати внутрішніми переживаннями, здатні визначати якість свого життя, і це відкриває для кожного з нас можливість стати щасливим.

Сет Годін: Пробуй, не зупиняйся. Коли ви востаннє робили щось уперше?
Ця книга – маніфест про те, як, зрештою, припинити виконувати вказівки «згори», узяти ініціативу у свої руки і почати робити те, чого хочете саме ви. Це заклик побороти свій первісний страх перед незвіданим і заявити про себе, запустити новий проект, узятися за справді важливу і цікаву справу.

Джон Вон Ейкен: Можливо все
У своїй книзі «Можливо все!» Джон Вон Ейкен розповідає про персональний розвиток в умовах кризи. У книзі він постарався відповісти на ті питання, які задавали йому люди з різних країн в період кризи.

Сьюзен Кейн: Сила інтровертів
«Сила інтровертів» — книжка для інтровертів, яка допоможе подолати труднощі у взаємодії зі світом.
Століттями створювався та підтримувався ідеал успішної людини — веселої, наполегливої, енергійної на комунікабельної. Але що робити, якщо від природи ви позбавлені цих рис, проте сповнені ентузіазму та амбіцій?
У книзі «Сила інтровертів» Сьюзен Кейн розповість як можна використати сильні сторони інтровертів та надихне численними історіями та дослідженнями, де саме інтроверсія стала ключем успіху.